Contact

Meer informatie nodig? Neem dan contact met ons op.

 

Jörgen Valstar

Directeur

jvalstar@gebrvalstar.nl

 

Oscar Valstar

Directeur

oscar@gebrvalstar.nl

 

Sanne Halverhout

Verkoop

sanne@gebrvalstar.nl

0174-639463

 

Suzanne Veldman

Verkoop binnendienst

suzanne@gebrvalstar.nl

0174-639408

 

Rob van den Baard

Verkoop binnendienst

Rob@gebrvalstar.nl

0174-639904

M +31 6 45 482 773

 

Mischa Groothuizen

Sales Manager

Mischa@gebrvalstar.nl

+31 (0)6 57 50 36 57

 

Stef Geertsema

Verkoop

Stef@gebrvalstar.nl

0174-639465

M +31 6 10 531 248

Onze vestigingen

 

Gebr. Valstar

Herenlaan 44
3155 DC Maasland
T. (0174) 639400

 

Valstar Bleiswijk

Hyacintenweg 28
2665NC Bleiswijk

 

Damsigt

Westelijke Havendijk 33
4703 RA Roosendaal
T. (0165) 55 31 00

Contactformulier

Deze website maakt gebruik van cookies

Accepteer cookie's om door te gaan.